Merkez Ofis :
Alparslan Cad. No:1 E-5 Üzeri
Cennet Mah. K.Çekmece-İstanbul
Tel : +90-212-425 93 95
       +90-212-425 93 96
demiral@demiralemlak.com.tr
Demiral Emlak Maillist :
 
 Hakkımızda
 
Firmamız 1985 yılından bu güne kadar İstanbul’un Trakya kesiminde Avcılar, B.Çekmece , Bahçeşehir. Silivri ile Çorlu,Çerkezköy,Kırklareli,Vize,Lüleburgaz,Saray,Edirne,Keşan’da gayrimenkul ticareti ile iştigal etmektedir. Bu faaliyetlerinde “Kendi Öz kaynakları” ile portföyüne dahil etmiş olduğu gayrimenkulleri sizlerin ihtiyaçları dahilinde üretip-satma yolunu tercih etmiştir. Demiral Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bir aile şirketi olup kendi portfoyünün dışında hiçbir gayrimenkulu prensip olarak müşteriye sunmaz ve “kendimiz için almadığımız, portföyümüze dahil etmediğimiz, sorumluluğunu almadığımız gayrimenkulu önermeyiz ve sunmayız ” ilkesiyle hareket eder.

Globalleşen dünyada, ülkemizin 21.yy başlarında Avrupa Birliği'ne gireceği düşüncesinden hareket ederek Demiral Gayrimenkul İnşaat Yatırım A.Ş. ülkemizin Trakya diye ifade edilen Avrupa yakası üzerinde yatırımlarını yoğunlaştırmış durumdadır.

İstanbul’un ülkemiz ekonomisinin vergi gelirlerinin %60’ını nasıl üretiyor ise yakın gelecekte Tekirdağ-Kırklareli-Edirne’de tıpkı İstanbul gibi ülke ekonomisinde belirleyici yerini alacaktır. Bu durum sanayinin ve konut yerleşiminin şu anki yoğunluğundan anlaşılmaktadır. Bu duruma Karadeniz, Marmara Denizi ve Ege Denizine kıyısı olması, Türkiye’nin Avrupa’ya açılan giriş çıkış sınır kapılarının burada bulunması, ormanları, yer altı ve yerüstü kaynakları gibi özellikler de eklenince Trakya bölgesinin ve burada elde edilecek gayrimenkulun önemi, İstanbul gibi büyük şehirlerde elde edilmiş olan gayrimenkullerle eş değer olacağı apaçık ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple firmamız Demiral Gayrimenkul İnşaat Yatırım A.Ş. faaliyetlerinin ana konusunu bu bögenin önemini esas alarak yola çıkmıştır.
 
 Faaliyetlerimiz
 
Her türlü sanayi arazilerinin üretimi ve satışı kapsamında Hadımköy, B.Çekmece, Silivri, Çorlu, Çerkezköy,
Saray, Kırklareli bölgelerinde tekstil ve diğer imalat konularında faaliyet gösterecek firmaların her ebat ve ölçüde imar alınmış fabrika arazisi ihtiyaçlarını karşılar.
Firmamız başta İstanbul’da Bahçeşehir Belediyesi sınırları içinde her türlü konut ve villa arsalarını
Trakya’da her türlü yatırım arazilerinin satışını
Çerkezköy, Silivri bölgelerinde konut arsa ve arazilerini
Çorlu bölgesinde sanayi ve konut arazilerini
İstanbul’a 70-80 km mesafede Karadeniz’e yakın ve zemini sağlam bölgelerde orman içi çiftlik arazileri ve villa arsaları
Tekirdağ-Saray (İstanbul il sınırında) yatırım asaları ve villa arsaları üretimi, satışı aynı zamanda bu bölgelerdeki uygun gayrimenkulleri almak şeklinde faaliyet göstermektedir.
 
 Şubelerimiz
 
Merkez Ofis :
Alparslan Cad. No:1 E-5 Üzeri Cennet Mah. K.Çekmece-Ist
Tel : 0212 - 425 93 95 | 425 93 96
E-mail : demiral@demiralemlak.com.tr

Esenyurt Şube :
Tel : 0212 - 596 19 41

Büyük Yoncalı Şube :
Tel : 0282 - 788 77 55